PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299524}

Nieznajoma

La sconosciuta
7,3 8 796
ocen
7,3 10 1 8796
6,0 4
oceny krytyków
Nieznajoma
powrót do forum filmu Nieznajoma

Ale lipa......

ocenił(a) film na 2

Już dawno tak słabego filmu nie widziałem...
Totalna strata czasu. Pomysł na film nawet całkiem dobry ale wykonanie po prostu złe ! Już po ok. godzinie miałem chęć wyłączyć - film przewidywalny, nic nowego, nic intrygującego, takie bleeee... Wytwałem do konca myśląc że, koniec filmu może będzie choć dobry, zaskakujący czy szokujący, ale nic takiego się nie stało :-( Szczerze odradzam.

igorkramek

"takie bleeee.."

za coś takiego bym kasował posty.
dla zasady.

film 6,5/10

mr_oldman

BRAWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
mr_oldman

Film jest ble - mocny argument

igorkramek

LIPA TO TAKIE DRZEWO A TY STOISZ W JEGO CIENIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
igorkramek

Juz dawno nie widzialam tak tepego ignoranta

ocenił(a) film na 8
igorkramek

Kiedy myślę, że spektrum ludzkich odczuć można jakoś objąć to pojawia się taki komentarz, którego poziomu żenady bym się w życiu nie spodział. Ludzie, którzy ocenili ten film a mniej niż powiedzmy 6 powinni się natychmiast skontaktować ze swoim psychoterapeutą w celu omówienie co najmniej swojej empatii

ocenił(a) film na 4
igorkramek

Film miał potencjał, ale został on zmarnowany przez mega nielogiczne sceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones